Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Adwentu

Niedziela, 06 Grudzień 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Adwentu

1. Dziękuję Paniom za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.
2. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Pomocy Kościołowi na Wschodzie
3. Rozpoczął się Okres Adwentu. Roraty w poniedziałek, środę i w piątek. Niestety w liczbie ograniczonej, zgodnie z wytycznymi rządowymi (10 osób), bez udziału dzieci, chyba, żena odpowedzialność rodziców i bez procesji ze świecą adwentową do ołtarza.
4. Przypominam, że wszystkich uczestników Mszy świętych obowiązuje maseczka zakrywająca nos i usta oraz zachowywanie pzepisów związanych z odległością między uczesnikami Mszy świętych i nabożeństw. Komunię świętą można przyjmować na rękę. W czasie pandemii została udzielona dyspensa od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej. W naszym kościele zgodnie z rozporządzeniami rządowymi we Mszy świętej oraz innych nabożeństwach może uczestniczyć tylko 10 osób.
5. Na plebanii są do nabycia świece na stół wigilijny w cenie 14 zł. i opłtki wugilijne. Przewodnik Katolicki jest do nabycia przy wejściu do zakrystii.