Parafia pw. Wszystkich Świętych
Mielżyn

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu

Niedziela, 20 Grudzień 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę Adwentu

1. Dziękuję Paniom i Siostrze Pawleza posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

2. W tegorocznym adwecie nie będzie spowiedzi z udziałem księży z dekantu. Okazja do skorzystania z tego sakramentu pół godziny przed każdą Mszą św.. W dniach 21 i 23 grudnia spowiedź od godz. 20.00.

3. We czwartek przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Pasterka w naszej parafii o godz. 24, w Gorzykowie o 22.00. W pierwsze Święto Bożego Narodzenia Msza św. tylko o godz. 12.00. Natomiast w Świeto św. Szczepana Pierwszego Męczennika w sobotę, Msze św. wg porządku niedzielnego, czyli o godz. 8.00 i  12.00. Poświęcę też owies.

4. Przypominam, że wszystkich uczestników Mszy świętych obowiązuje maseczka zakrywająca nos i usta oraz zachowywanie pzepisów związanych z odległością między uczesnikami Mszy świętych i nabożeństw. Komunię świętą można przyjmować na rękę. W czasie pandemii została udzielona dyspensa od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej. W naszym kościele zgodnie z rozporządzeniami rządowymi we Mszy świętej oraz innych nabożeństwach może uczestniczyć tylko 10 osób.

5. w tym tygodniu zmarli śp. Józef szczepankiewicz, Kazimierz Banasiak, Ryszard Stasiak oraz Małgorzata Czarnecka. Zmarłych polecajmy Miłosierziu Bożemu.

5. Na plebanii są do nabycia świece na stół wigilijny w cenie 14 zł. i opłtki wugilijne. Przewodnik Katolicki jest do nabycia przy wejściu do zakrystii.

COVID-19 - ilość osób w Kościele

W CZASIE MSZY ŚWIĘTEJ ORAZ NABOŻEŃSTW W NASZYM KOŚCIELE MOŻE PRZEBYWAĆ 10 OSÓB

Niedziela i święta

BIURO PARAFIALNE

Od poniedziałku do piątku w godzinach:
16.00 – 16.30 i 19.20 – 20.00

Nr konta Parafii Wszystkich Świętych w Mielżynie

89 8538 0002 0003 1059 2000 0001

SPOWIEDŹ

Pół godziny przed każdą Mszą św.