Ogłoszenia parafialne na Niedzielę świetej Rodziny

Niedziela, 27 Grudzień 2020 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę świetej Rodziny

1. Dziękuje Paniom, Siostrze Pawle i Panom za przygotowanie dekoracji swiątecznych i zrobienie żłóbka oraz za posprzątanie kościoła i przygotowanie go na święta.

2. We czwartek, 31 grudnia, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo na zakończenie roku cywilnego. A w piątek pierwszego stycznia przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to zarazem Świtowy Dzień Modlitwy o Pokój. Msze św. jak w niedzielę.

3. Zmienia sie w tym roku sposób kolędowania. Nie będzie odwiedzin kolędowych duszpasterza, natomiast mieszkańcy poszczególnych miejscowaści  będa zaproszeni na Mszę św. kolędową do parafialnego kościoła, w niedzielę o stosownej godzinie. I tak, 10 stycznia na Mszę św. o godz. 14.00 zapraszam mieszkańców całego Mielżyna. Będzie też moznazłozyć przy tej okazji ofiary na rzecznaszej parafii. Będzie dostępna woda święcona do poświęcenia domów.