Parafia pw. Wszystkich Świętych
Mielżyn

V Niedziela Zwykła

Niedziela, 07 Luty 2021 r.

V Niedziela Zwykła

1.  Dziękuję Paniom i Siostrze Pawleza posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

2. Jestem bardzo wdzięczny Panom i Zakładowi Komunalnemu, którzy pomogli w wywiezieniu śmieci z cmetarza.

3. Za tydzień przedstawię całoroczne sprawozdanie. Rozpocznę też czytanie wypominek. We czwaretk przypada wspomnienie NMP z Luordes. Jest to też Światowu Dzień Chorego.Pamiętajmy w tym dniu w naszyvh modlitwach o osobach chorych, cierpiących i samotnych.

5.  Przypominam, że wszystkich uczestników Mszy świętych obowiązuje maseczka zakrywająca nos i usta oraz zachowywanie pzepisów związanych z odległością między uczesnikami Mszy świętych i nabożeństw. Komunię świętą można przyjmować na rękę. W czasie pandemii została udzielona dyspensa od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej. W naszym kościele zgodnie z rozporządzeniami rządowymi we Mszy świętej oraz innych nabożeństwach może uczestniczyć tylko 10 osób.

4.  Przewodnik Katolicki jest dosteny przy wejściu do zakrystii.

COVID-19 - ilość osób w Kościele

W CZASIE MSZY ŚWIĘTEJ ORAZ NABOŻEŃSTW W NASZYM KOŚCIELE MOŻE BYĆ ZAJĘTYCH 50% MIEJSC

Niedziela i święta

BIURO PARAFIALNE