Parafia pw. Wszystkich Świętych
Mielżyn

II Niedziela Wielkiego Postu

Niedziela, 28 Luty 2021 r.

II Niedziela Wielkiego Postu

1.  Dziękuję Paniom i Siostrze Pawle za posprzątanie i przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za dekorację wielkopostną. Dziękuję za wszelka pomoc na rzecz naszej parafii.

2. Nabożeństwo Drogi Krzżowej w piątek o godz. 16.30, a Nabożeństwo Gorzkich Żali, wyjątkowo na panującą pandemię, w niedzielę zaraz po Mszy św. o godz. 12.00, bez kazania pasyjnego.

3. W przyszłą niedzielę przypada dzien modlitw w intencji misjonarzy. Zbiórka do puszki w celu realizacji projektów misyjnych w ramach dzieła pomocy Ad Gentes.

5.  Przypominam, że wszystkich uczestników Mszy świętych obowiązuje maseczka zakrywająca nos i usta oraz zachowywanie pzepisów związanych z odległością między uczesnikami Mszy świętych i nabożeństw. Komunię świętą można przyjmować na rękę. W czasie pandemii została udzielona dyspensa od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej. W naszym kościele zgodnie z rozporządzeniami rządowymi we Mszy świętej oraz innych nabożeństwach może uczestniczyć tylko 10 osób.

4.  Przewodnik Katolicki jest dosteny przy wejściu do zakrystii.

COVID-19 - ilość osób w Kościele

W CZASIE MSZY ŚWIĘTEJ ORAZ NABOŻEŃSTW W NASZYM KOŚCIELE MOŻE PRZEBYWAĆ 10 OSÓB

Niedziela i święta

BIURO PARAFIALNE

Od poniedziałku do piątku w godzinach:
16.00 – 16.30 i 19.20 – 20.00

Nr konta Parafii Wszystkich Świętych w Mielżynie

89 8538 0002 0003 1059 2000 0001

SPOWIEDŹ

Pół godziny przed każdą Mszą św.