Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną 18 kwietnia 2021

Niedziela, 18 Kwiecień 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną 18 kwietnia 2021

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele Tydzień Biblijny. Sięgajmy często po Biblię, ten wspaniały List Pana Boga do człowieka.

2. W przyszłą niedzielę jako Niedzielę Dobrego Pasterza rozpocznemy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie, Misyjne i Zakonne.

3. W piątek 23 kwietnia swoje imieniny obchodzi Ks. Abp. Wojciech Polak Prymas Polski. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

4. Z dniem 24 kwietnia został powołany przez Ks. Prymasa nowy proboszcz w Mielżynie i w Gorzykowie. LINK DO DEKRETU

5. Serdecznie dziękuję wszystkim sprząającym, dekorującym, otwierającym kościół za przygotowanie świątyni na sprawowanie Mszy św. oraz służącym podczas Mszy św.

6. Dziękuję serdecznie wszystkim Kapłanom przyjeżdżającym do Mielżyna i Gorzykowa za dar posługi kapłańskiej.

7. Polecam Przewodnik Katolicki.

8. Niech Bóg pobłogosławi nasz dziś i nasze jutro, abyśmy stawali się Jego świadkami.