Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą 22 sierpnia 2021

Niedziela, 22 Sierpień 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą 22 sierpnia 2021

1. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne  we wtorek od 16.00-16.45 i w czwartek od19.30-20.00.

2. Za tydzień nasze parafialne dożynki. Rozpoczniemy Mszą świętą o godzinie 14.00(Nie będzie Mszy świętej o godzinie 12.00) następnie po liturgii korowód dożynkowy i dalsza część uroczystości (plan w gablocie, ulotki na naszym stoliku prasowym). Serdecznie zapraszam w imieniu swoim i Organizatorów.

3. 18 września będziemy dziękować za beatyfikację Kard. St. Wyszyńskiego. Chętnych na wyjazd proszę o kontakt w Biurze Parafialnym.Ramowy program uroczystości jest w gablocie.

4. Remont zakrystii jest kontynuowany - została wymalowana i zabezpieczonapreparatami antywilgociowymi. Pomalowany został płot przy plebanii. Dziękuję sponsorom farby a także naszym lektorom, którzy pomogli - Hubertowi, Szymonowi i Jakubowi - Bóg zapłać.

5. Wczoraj odbył się odpust parafialny. Mszy św. przewodniczył ks.Krzysztof Tarbicki - Proboszcz parafii pw. Św. Piotra i Pawła w Wylatowie. Dziękuję dziewczynkom za sypanie kwiatków, LSO o przygotowanie oprawy liturgicznej, druhów Strażaków o niesienie baldachimu, s. Pawłe wraz z Paniami o dekorację światyni.

6. Zachęcam do czytania i nabywania prasy katolickiej szczególnie Przewodnika Katolickiego. W tym tygodniu dołączony jest modlitewnik 5 min dla Pana Boga.

7. Wczoraj pogrzebem katolickim pożegnaliśmy + Aleksandrę Kowalską z Ruchocina. W Jej intencji Wieczny odpoczynek...

8. Za wszelkie okazane dobro, troskę i zainteresowanie sprawami związanymi z parafią składam serdeczne- Bóg zapłać a gościom i drogim parafianom życzę B. bł. w rozpoczętym tygodniu. Szczęść Boże.