Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą 26 września 2021

Niedziela, 26 Wrzesień 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę Zwykłą 26 września 2021

1. Dziś w kościołąch całej polski jak co roku odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy świętej i przyjmujących komunię.

2. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne  we wtorek od 16.00-16.45 i w czwartek od 19.30-20.00.

3. Od piątku rozpoczyna się miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe, które będziemy odprawiać po Mszy świętej, natomiast w niedzielę po Mszy świętej o godzinie 12.00. Różańce dla dzieci przygotowujących się doI komunii poświęcę 7 października (M.B. Różańcowej). W tym roku nabożeństwa będą odbywać się w następujący sposób:

Wtorek – Matki Różancowe

Środa – dzieci naszej szokły (szczególnie kl. IV)-(10-tka różańca)

Czwartek- Młodzież i Kandydaci do Bierzmowania

Piątek - dzieci I Komunijne-(10-tka różańca)

Sobota - Kandydaci do Bierzmowania

Niedziela – Wszyscy parafianie

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca - okazja do spowiedzi od 16.15. Dzieci kl. IV odbywają swoją 9 Piątków spowiedź połączoną z uczestnictwem we Mszy świętej, Obrazki do odbioru przy spowiedzi świętej

5. Osoby chore odwiedzę z posługąsakramentalną w sobotę od godz. 9.00. Nowych chętnych proszęzgłaszać w Biurze Parafialnym.

6. Dziękuję za posprzątanie Kościoła i dekoracjes. Pawle i Paniom. Bóg zapłać.

7. Zachęcam do czytania i nabywania prasy katolickiej szczególnie Przewodnika Katolickiego. W tym tygodniu dołączony jest modlitewnik 5 minut z Bogiem.

8. Za wszelkie okazane dobro, troskę i zainteresowanie sprawami związanymi z parafią składam serdeczne- Bóg zapłać a gościom i drogim parafianom życzę B. bł. w rozpoczętym tygodniu. Szczęść Boże.