Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą 10 października 2021

Niedziela, 10 Październik 2021 r.

Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę Zwykłą 10 października 2021

1. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne  we wtorek od 16.00-16.45 i w czwartek od 19.30-20.00.

2. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w niedzielę po Mszy świętej o godzinie 12.00, a w pozostałe dni po Mszy świętej,ok. 17.30. Modlitwę prowadzą:

Wtorek – Matki Różancowe

Środa – dzieci naszej szokły (szczególnie kl. IV)-(10-tka różańca)

Czwartek- Młodzież i Kandydaci do Bierzmowania

Piątek - dzieci I Komunijne-(10-tka różańca)

Sobota - Kandydaci do Bierzmowania

Niedziela – Wszyscy parafianie

Proszę o zaangażowanie się w uczestnictwo w nabożeństwach różańcowych

3. W tym miesiącu zostaną wywiezione śmieci z cmentarza. Proszę o segregowanie śmieci. Proszę o sprawdzenie w cmentarniku stanu grobu, tj. zgodności zdjęcia pomnika, miejsca, wszelkich umieszczonych dat, imion i nazwisk itp. oraz czy pokładne się nie przedawniło. Wszelkie zakładanie kostki itp. rzeczy należy uzuskać zgodę zarządcy cmentarza i dysponentów grobów sąsiednich.

4. Zostały wyłożone kartki do wymienianek jednorazowych. Wymienianki roczne można dopisać lub odnowić w Biurze parafialnym. Jednorazowe należy przynieść do Biura, gdzie zostanie ustalona data odczytania.

5. Dziękuję za posprzątanie Kościoła i dekoracjes. Pawle i Paniom. Bóg zapłać.

6. Zachęcam do czytania i nabywania prasy katolickiej szczególnie Przewodnika Katolickiego. Za wszelkie okazane dobro, troskę i zainteresowanie sprawami związanymi z parafią składam serdeczne- Bóg zapłać a gościom i drogim parafianom życzę B. bł. w rozpoczętym tygodniu. Szczęść Boże.