Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą 16 stycznia 2022

Niedziela, 16 Styczeń 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Zwykłą 16 stycznia 2022

1. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne tylko we czwartek od 16-16.45 i 19.30-20.00

2. W zeszłym tygodniu po Mszy św. o godz. 12.00odbył się koncert kolęd Chóru Vox Anima. Dziękuję tym, którzy zostali i włączyli się do wspólnego kolędowania.

3. Ofiary z II Nd. Miesiąca zostały przeznaczone są na cele inwestycyjno-remontowe parafii. Składam serdeczne Bóg zapłać za te złożone na tacę jak i przez konto parafialne.

4. W tym roku pozostaje zeszłoroczna forma kolędy, gdzie będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski na Mszach o godz. 17.00. Jest dostępna do zabrania woda święcona obok stolika prasowego oraz obrazki kolędowe.

W tym tygodniu zapraszam mieszkańców

• Mielżyna Górnego, ul. Polnej i Mielżyna Wsi 18.01.

Ofiary, które możemy złożyć z racji kolędy przeznaczone są na wkład własny remontu dachu na plebanii.

1. Zachęcam do czytania i nabywania prasy katolickiej szczególnie Przewodnika Katolickiego. Od Nowego Roku cena to 7 zł.

2. W piątek (21.01) przypada Dzień Babci a w sobotę (22.01.) Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się za Nich o potrzebne łaski dla żyjących a o życie wieczne dla zmarłych.

3. Dziękuję s. Pawle i Paniom za posprzątanie Kościoła i dekoracje. Bóg zapłać.

4. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do wieczności + Marie Woźniak i Jana Szymańskiego. Wieczny odpoczynek….

5. Za wszelkie okazane dobro, troskę i zainteresowanie sprawami związanymi z parafią składam serdeczne- Bóg zapłać a gościom drogim parafianom i życzę B. bł. , wszelkich łask w rozpoczętym tygodniu . Szczęść Boże.