Parafia pw. Wszystkich Świętych
Mielżyn

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania 17 kwietnia 2022

Niedziela, 17 Kwiecień 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania 17 kwietnia 2022


  1. Jezus zmartwychwstał. Prawdziwie Zmartwychwstał Alleluja Alleluja. W tym radosnym dniu życzę moim drogim parafianom i przybyłym gościom wielu łask, które wypływają od Jezusa, Bożego pokoju i nieustannego zachwytu na życiem wiecznym odkupionym przez Mesjasza.

  2. Chciałbym podziękować tym wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia Triduum Paschalnego: s. Pawle i Paniom za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, ustrojenie kwiatami świątyni( udało się też z ofiar zebranych na kwiaty w części sfinansować nowy obrus na Zmartwychwstanie), dziękuję LSO naszej parafii za posługę przy ołtarzu, p. Organistce za oprawę muzyczną, młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania za przeprowadzenie Drogi Krzyżowej, druhom strażakom za zabezpieczenie naszej D.K. w Wielki Piątek, za niesienie baldachimu. Za Waszą obecność, choć skromna jednakże bardzo ważną.

  3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. wg. porządku niedzielnego. Ofiary przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

  4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. Po Mszy św. odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji pokoju na Ukrainie.

  5. W tym tygodniu od wtorku do piątku włącznie zastępuje mnie Ks. Prob. Piotr Król z Szemborowa. Kontakt telefoniczny w razie potrzeby 63 275 90 29. Biuro parafialne w tym czasie będzie nieczynne.

  6. Zachęcam do czytania i nabywania prasy katolickiej szczególnie Przewodnika Katolickiego.

  7. Dziękuję za złożone ofiary z racji II Nd. Miesiąca. Bóg zapłać.

  8. Za wszelkie okazane dobro, troskę i prace wykonane na rzecz parafii składam serdeczne- Bóg zapłać a gościom drogim parafianom i życzę B. bł. , wszelkich łask w rozpoczętym tygodniu . Szczęść Boże.

 

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela i święta
8.00, 12.00

Dni powszednie
17:00

BIURO PARAFIALNE

Czynne w godzinach

podanych w ogłoszeniach parafialnych

Nowy numer konta

Parafii Wszystkich Świętych w Mielżynie

74 1240 3246 1111 0011 0664 4518

SPOWIEDŹ

Przed każdą Mszą św.