Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną 15 maja 2022

Niedziela, 15 Maj 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną 15 maja 2022

1. Nabożeństwa majowe po Mszy św. a w niedziele po Sumie. Zachęcam także do gromadzenia się przy figurach, Krzyżach na wspólną modlitwę. Pielęgnujmy piękną polską tradycję.

2. Biuro parafialne czynne we wtorek 16.00-16.45 i w czwartek 19.30 - 20.00.

3. Dziękuję bardzo za przygotowanie i godne przeżycie Bierzmowania. Dziękuję p. katechetce Katarzynie Pieczyńskiej za okazaną pomoc, rodzicom za posprzątanie Kościoła i terenu wokół Niego, za złożony dar ołtarza - Mszał i komplet lekcjonarzy, LSO za obsługę uroczystości. Podziękowanie składam animatorom, którzy pomogli w przygotowaniu młodzieży: Siostrom Dominikankom-Pawle, Vianei i Serafii, p. Marianowi i Agnieszce Łukowskim, p. Katarzynie Kuładze i p. Mariuszowi Przybylskiemu. Serdeczne Bóg zapłać. Dziękuję tym, którzy przygotowali kolację i uroczystość przy stole. Bóg zapłać. Za tydzień na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcimy nowy Mszał i lekcjonarze oraz młodzieży zostaną wręczone Krzyże poświęcone przez Ks. Prymasa.

4. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 przeżywać będziemy I komunię dzieci klasy III. Otoczzmy ich naszą modlitwą. Biały tydzień od wtorku do piątku. Dziękuję za złożony dzisiaj dar ołtarza.

5. Dziękuję za ofiary złożone z okazji II Nd. Miesiąca. Bóg zapłać.

6. Zachęcam do czytania i nabywania prasy katolickiej szczególnie Przewodnika Katolickiego.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej + Krystynę Nowaczyk i Ewę Kaźmierczak. Wieczny odpoczynek...

8. Życzę wszystkim dobrego tygodnia. Szczęść Boże.