Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 20 listopada 2022

Niedziela, 20 Listopad 2022 r.

1. Biuro parafialne czynne we wtorek od 17-17.45. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny. Od środy rozpoczyna się perygrynacja w naszym dekanacie. Księżą dekanatu uczestniczą we wszystkich Mszach świętych, dlatego kontakt będzie utrudniony.

2. Dziękuję za ofiary z  II niedzieli miesiąca, które przeznaczone są na spłatę raty za dach plebanii.

3. Rozpoczynamy Misje Święte w naszej parafii. Proszę o zorganizowanie wszystkich swoich zajęć i obowiązków tak aby tych misjach uczestniczyć. Jest to też nasze bezpośrednie przygotowanie do spotkania z M.B. Częstochowską 28.11. Ofiary na cele misjonarzy będą zbierane w sobotę i w poniedziałek 28.11.

4. Rekolekcje szkolne dla uczniów naszej szkoły i przedszkola odbędą się 21-23.11 wg planu, który został przekazany uczniom przez p. katechetkę i znajduje się w naszych programach.

5. Dziękuję za ofiary zebrane przez sołtysów i radnych parafialnych, dziękuję też za ofiary, które wpłynęły na konto parafialne na organizację uroczystości i renowację obrazu św, Anny. Bóg zapłać. Po zakończeniu uroczystości w II niedzielę miesiąca przedstawię rozliczenie oraz postęp prac związanych z renowacją obrazu.

6. Proszę parafian, aby rozpocząć dekorację ulic i miejsc przejazdu M.B. 28.11 ok. g. 6.20 powinien przybyć obraz od strony Jaworowa, a o g. 7.00 rozpoczniemy godzinkami.

7. Proszę, aby przedstawiciele Rad Parafialnych, Sołectw, KGW, Strażaków udali się w niedzielę 27.11 na g. 17.30 do Gorzykowa aby wspólnie przywitać M. B.

8. Spotkanie osób, które biorą udział w uroczystości (mają funkcję) w sobotę po zakończeniu misji.

9. Dziękuję za generalne posprzątanie Kościoła i dekorację.

10. Zachęcam do czytania i nabywania prasy katolickiej szczególnie Przewodnika Katolickiego.

11. Życzę wszystkim dobrego tygodnia. Szczęść Boże.