Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki 1 stycznia 2023

Niedziela, 01 Styczeń 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki 1 stycznia 2023

1. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne we wtorek 16.00-16.45 i w czwartek 19.30-20.00.

2. W tym tygodniu w piątek przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Msze św. wg. porządku niedzielnego, podczas której poświęcone zostaną kreda i kadzidło, które będzie można nabyć po Mszy św.

3. W następną niedzielę 8 stycznia po Mszy św o godz. 12.00 koncert kollęd w wykonaniu Chóru Vox Anima. Serdecznie zapraszmy.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca - modlić się będziemy o nowe powołania do Służby Bożej, I piątek miesiąca - okazja do spowiedzi przed Mszami św. Nie będzie w tym miesiącu objazdu chorych.

5. Za tydzień przypada II Nd. Miesiąca. Ofiary przeznaczone są na spłątę raty dachu plebanii w kwocie 2500 zł.

6. Plan kolędy. Kolędę rozpoczynamy od g. 9.00. Proszę o przyjazd za g.8.45 na plebanie osobę z danego rejonu i odwiezienie po wizycie duszpasterskiej. Tradycyjnie przygotowujemy się do wizyty poprzez stół na którym jest krzyż , lichtarze oraz Pismo św. i woda świecona (można zabrać z kościoła). Proszę o przygotowanie zeszytów do religii i indeksów dzieci I komunijnych oraz kandydatów do Bierzmowania. Proszę aby tak ustalić swoje zajęcia aby spotkać się z kapłanem.

7. Dziękuję s. Pawle i osobom, które przygotowały naszą świątynię na Święta Bożego Narodzenia. Dziękuję za ofiarowane choinki. Bóg zapłać.

8. Życzę wszystkim wszelkich potrzebnych łask w rozpoczętym Nowym Roku. Szczęść Boże.

1. .