Ogłoszenia parafialne na IX Niedzielę Zwykłą 2 czerwca 2024

Niedziela, 02 Czerwiec 2024 r.

Ogłoszenia parafialne na IX Niedzielę Zwykłą 2 czerwca 2024

1. Dziękuje tym, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Bożego Ciała. Składam podziękowanie za przygotowane ołtarze, przyozdobienie domów na trasie procesji, Druhom Strażakom dziękuję za niesienie baldachimu, Panów Radnym za asystowanie kapłanowi, dziewczynkom za sypanie kwiatków, młodzieży i Paniom za niesienie sztandaru i feretronu i figury LSO za posługę w Kościele i procesji. Pani Organistce za animacje śpiewu, za nagłośnienie użyczenie nagłośnienia firmie Panu Henrykowi Łukowskiemu.

2. Biuro parafialne czynne tylko we wtorek od 16.00-16.45. Ze względu na zakończenie Oktawy w Gorzykowie Biuro będzie nieczynne w czwartek.

3. Spotkanie Rady Duszpasterskiej w najbliższy wtorek o g. 18.30.

4. W I czwartek miesiąca będziemy modlić się o nowe powołania do Służby Bożej i przeżywać będziemy zakończenie Oktawy Bożego Ciała i procesja do 4 ołtarzy. Proszę o tradycyjne ustawienie ołtarzy i dekorację. Na zakończenie procesji tradycyjne poświęcenie kwiatów i ziół.

5. W I piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy św. procesja wokół Kościoła. Adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 16.30 i okazja do spowiedzi. W I sobotę odwiedzę osoby chore i w podeszłym wieku od g. 9.00.

6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w sobotę o g. 11.00.

7. Za tydzień II niedziela miesiąca. Taca przeznaczona na cele remontowo- inwestycyjne parafii.

8. Zachęcam do czytania i nabywania Przewodnika Katolickiego.

9. Pan Bóg odwołał z naszej rodziny parafialnej + Stefanie Mikołajczak z Mielżyna. Msza św. pogrzebowa o g. 13.00 w Jarząbkowie. Wieczny odpoczynek…..

10. Życzę wszystkim dobrego tygodnia. Szczęść Boże.